Preskočiť na obsah
IM Print SK

Obchod

IM Print SK s.r.o.

Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Sídlo
Vysoká pri Morave
Od roku
2001
IČO
35 824 468

IM Print SK

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Družstevná 30, 900 66 Vysoká pri Morave
Na trhu od
7. novembra 2001
IČO
35 824 468
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Firma v číslach

24
rokov na trhu
2001
rok vzniku
10
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte IM Print SK

Spoločnosť IM Print SK s.r.o. má sídlo na adrese Družstevná 30, 900 66 Vysoká pri Morave. Zapísaná je od 7. novembra 2001 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet činnosti tvorí 10 položiek, napríklad maloobchod, veľkoobchod a sprostredkovanie obchodu, reklamy, výroby a služieb.

Základné údaje

Obchodné meno
IM Print SK s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
35 824 468
DIČ
2021600779
Dátum vzniku
7. novembra 2001
Sídlo
Družstevná 30, 900 66 Vysoká pri Morave
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III, oddiel Sro, vložka č. 25337/B
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa IM Print SK zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 10 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovanie obchodu, reklamy, výroby a služieb

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti plygrafie

  • Prenájom spotrebného a priemyselného tovaru, strojov, prístrojov a zariadení

  • Prenájom motorových vozidiel

Zobraziť všetkých 10 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovanie obchodu, reklamy, výroby a služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti plygrafie
  • Prenájom spotrebného a priemyselného tovaru, strojov, prístrojov a zariadení
  • Prenájom motorových vozidiel
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním doplnkových služieb
  • Reklamná a propagačná činnosť
  • Nákup a predaj motocyklov a automobilov
  • Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli IM Print SK s.r.o.?

Sídlo je na adrese Družstevná 30, 900 66 Vysoká pri Morave.

Čím sa IM Print SK s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod; veľkoobchod; sprostredkovanie obchodu, reklamy, výroby a služieb; sprostredkovateľská činnosť v oblasti plygrafie.

Aké je IČO – IM Print SK s.r.o.?

IČO je 35 824 468, DIČ 2021600779.

Kedy vznikla IM Print SK s.r.o.?

Vznik: 7. novembra 2001. Na trhu pôsobí 24 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Družstevná 30 900 66 Vysoká pri Morave

Registrový súd: Mestský súd Bratislava III

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre IM Print SK s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese im-print-sk.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.